Skip to main content

Yhteystiedot

Tilaukset ja ajojärjestely

040 533 9949
tilaukset@imupalvelu.fi

Myynti, uudet asiakkaat

Simo Kiviranta, myyjä
043 2100 237
simo.kiviranta@imupalvelu.fi

Putkistojen kuvaukset ja kartoitukset

Lauri Järvinen, työnjohtaja
0400 167 075
lauri.jarvinen@imupalvelu.fi

Suurtehoimuroinnit ja -puhallukset

Toni Pohjolainen, työnjohtaja
0400 552 592
toni.pohjolainen@imupalvelu.fi

Eino Rantanen, työnjohtaja
044-9013 122
eino.rantanen@imupalvelu.fi

Jan Hautaniemi, työnjohtaja
(Uusimaa & Pirkanmaa)
041 3199 688
jan.hautaniemi@imupalvelu.fi

Juuso Örling, yksikönpäällikkö
(Varsinais-Suomi)
040 687 7602
juuso.orling@imupalvelu.fi

Hallinto
Pete Opas, toimitusjohtaja
0400 406 606
pete.opas@imupalvelu.fi

Toimisto/laskutus

050 325 2155
toimisto@imupalvelu.fi

Pyydä tarjous!

Vastaamme mielellämme mieltäsi askarruttaviin kysymyksiin. Soita, lähetä sähköpostia tai ota yhteyttä oheisella lomakkeella.

Haluatko meille töihin?

Oletko kiinnostunut työskentelemään Uudenmaan Imupalvelussa? Hienoa, lähetä hakemus jo tänään! 

Lähetä meille sähköpostia osoitteeseen info@imupalvelu.fi. Kerro meille hiukan itsestäsi, ja missä kohteessa haluaisit työskennellä. Olemme yhteydessä. 

Uudenmaan Imupalvelu

Pirkanmaan Imupalvelu

Turun Imupalvelu

Luotettava kumppani
Suomen vahvimmat platina
Foamit
Leca Saint Gobain

Laskutustiedot

Pyydämme ensisijaisesti toimittamaan laskut yritykseemme verkkolaskuina seuraavilla tiedoilla:

Uudenmaan Imupalvelu Oy
Y-Tunnus: 0424663-0

Verkkolaskutusosoite: 003704246630
Verkkolaskutusoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Voitte myös lähettää PDF-formaatissa olevia laskuja sähköpostilla osoitteeseen: 0424663-0@scan.netvisor.fi.

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti tai sähköpostilla, pyydämme toimittamaan paperiset ostolaskut osoitteella:

Uudenmaan Imupalvelu Oy
04246630
PL 100
80020 Kollektor Scan

Muistattehan, että perinteinen muu paperiposti kuten tiedotteet jne. tulee lähettää edelleen postiosoitteeseemme:

Uudenmaan Imupalvelu Oy
Ilveskuja 1
01900 Nurmijärvi